Yeni nesil SSD diskler ile hızınızı kat kat arttırabilirsiniz. Klasik hard dikslerin kullandığı mekanik sisteme karşın bellek mantığı ile çalışarak çok daha hızlı sonuç döndürmektedir.

Daha Fazla Oku

Oyuncu kulaklıkları grubumuzda, kablolu ve kablosuz olmak üzere, 5.1 7.1 ses hassasiyetleri uyumlu ürünler sunmaya çalışıyoruz.

Daha Fazla Oku

USB Kablo ve çeviriciler ile cihazlarınızı birbirine bağlayın, veri iletişiminde bulunun. Hepsi bir arada çoklayıcılar ile bilgisayar ve telefon arasında etkileşimde olabilirsiniz.

Daha Fazla Oku

Siz de sevdiklerinize, eşinize, dostunuza tabi ki kendinize hediyelik kupa baskı yaptırabilirsiniz. Güzel bir anı için sevdiklerinizin fotoğrafını veya ona hitap eden güzel bir yazıyı porselen ve seramik kupa baskı ile hatıralarınıza değer katabilirsiniz. Firma logolarınızı, takım logolarınızı, çizgi film kahramanlarınızı kupalara basabiliriz.

Daha Fazla Oku

Klaküstü kulaklılar ile müzüğin keyfine varacaksınız. Bluetooth seçenekleri ile kablosuzun da özrgülüğünü çıkarabilirsiniz. Değişik renklerde ve estetik tasarımlarla ürününüzün keyfini çıkarın…

Daha Fazla Oku

Güçlü hoparlörü ile gittiğiniz her yerde dikkat çeker. Dahili kancası kolay taşıma sunar. Micro SD, Flash Bellek ve Bluetooth ile bağlantı kurarak istediğiniz ses dosyasını dinleyebilmenize olanak sağlar.

Daha Fazla Oku

Güncel stoklarımızda mevcut olan bir çok çeşit notebook batarya ve şarj aletini temin edebilirsiniz. Bozulan veya ömrü biten yedek parçalarınızı temin ederek notebook bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Daha Fazla Oku

İŞ veya ev ağınızı genişletmek, bilgisayarlar arası bağlantıyı sağlamak, internet ve dosya paylaşımı yapmak için gerekli olan ağ bileşenlerinden network switchler, tüm bu ihtiyaçlarımızı karşılayacaktır.

Daha Fazla Oku